Повнокольоровий офсетний друк великого формату А0 і А1 в Києві

 

Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Офсетний друк - що це?

ofsetУсе різноманіття проукции друкарні "Техніка" (виробництво POS-матеріалів, упаковки, паперових пакетів і ін.) грунтується на головному для тиографии процесі широкоформатного повнокольорового офсетного друку. Що означає "широкоформатною" або "великого формату" розказано тут. А що власне таке "офсетний друк"?
 
Офсетний друк - це технологія друку, що дозволяє робити високоякісну поліграфічну продукцію середніми, великими і надвеликими накладами. З англійської мови слово "offset" переводиться як "перенесення", в чому і полягає особливість офсетного способу друку. Фарба переноситься на папір через друкарський циліндр, тобто через проміжний агрегат.


У епоху засилля передових технологій в рекламі і, зокрема, в поліграфії, все більше звичних, традиційних технологій поступаються місцем інноваціям.
Офсетний же друк зайняв свою нішу і не збирається здавати позиції. Так, вона дещо потіснилася, поступившись долею коротких накладів цифрового друку, але в іншому вона все так само грунтовно займає перше місце у виробництві рекламної і ділової поліграфії.
Зараз офсетний друк є найпоширенішим видом друку, який по праву називають класичним або традиційним, коли йдеться про друк по всмоктуючих поверхнях (картон, папір).
Продукція, виконана офсетним способом, оточує нас всюди: журнали і газети в кіосках, квиток в громадському транспорті, ежедневник на робочому столі в офісі, календар на стіні, навіть банкноти, - усе це офсетний друк. Переважна більшість видів поліграфічної продукції виготовляються саме офсетним друком.

Чим же така важлива і приваблива ця технологія?
Головні її особливості - ця висока якість відтворення кольорів і дрібних деталей зображень, чіткість, яскравість, а також вартість одного екземпляра, що скорочується, при збільшенні накладу.

583px Imprenta offset ru.svg

У традиційному офсетному друці фарба потрапляє на папір, проходячи як мінімум два вали - один з них називається валом з формою, а інший - офсетним валом. Форма найчастіше є пластиною з фоточутливим покриттям (як правило, основою пластини служать сплави алюмінію (за радянських часів, як правило, використовувався картон з нанесенням покриття).

Потім на форму наноситься зображення. Після експонування і прояву засвічені частини форми починають притягувати воду і відштовхувати будь-яку маслянисту субстанцію, зокрема фарбу. Такі частини називаються гідрофільними і (рідше) олеофобними. Частини форм, що залишилися (незасвічені), починають, навпаки, відштовхувати воду і притягувати фарбу. Вони, у свою чергу, називаються гідрофобними або олеофільними. Таким чином фарба переноситься виключно на гидрофобніе частини форми, формуючи букви і зображення. При кожному повороті за допомогою системи зволожуючих валиків вал з друкарською формою омивається водою, потім через систему барвистих валиків на його гідрофобні частини наноситься фарба.

Зображення переноситься з валу з друкарською формою на офсетний вал, а звідти - на папір.Офсетний вал сприяє меншому зносу форм і більшої рівності фарби.так - на папір.Офсетний вал сприяє меншому зносу форм і більшої рівності фарби.Існує декілька технологій перенесення зображення на друкарську форму. Серед них технологія computer - to - plate або CTP, за допомогою якої зображення безпосередньо переноситься на друкарську форму за допомогою плейтсеттера.

У традиційному друці зображення переноситься з фотоформ, які, у свою чергу, можуть бути виготовлені цифровим способом, за допомогою технології computer - to - film або CTF, або вручну за допомогою фотонаборуІснує декілька технологій перенесення зображення на друкарську форму. Серед них технологія computer - to - plate або CTP, за допомогою якої зображення безпосередньо переноситься на друкарську форму за допомогою плейтсеттера. У традиційному друці зображення переноситься з фотоформ, які, у свою чергу, можуть бути виготовлені цифровим способом, за допомогою технології computer - to - film або CTF, або вручну за допомогою фотонабору.Плюси офсетного друку :

- Найкраща якість друку
- Можливість друку на будь-яких видах паперу і використання будь-яких видів послепечатной обробки
- Друк великих накладів за короткі терміни
- Значне здешевлення вартості офсетного друку при великих